Täispuhutav Mulgustamiseks Kotti 47.2 Tolline Lapsed Täiskasvanud Raske Poks Kott Karate Tava Kott Taekwondo Koolitus Veerus Laste Mänguasi Poks

w1005

Uus toode

€16.06 €9.95

Märksõnad: mulgustamiseks kotti poks seista raskeveokite mma, aqua mulgustamiseks kotti läbivaatamine, võitlus boxe, kott punch, kinga taekwondo, mees poks eesmärk, pikk, raske kott, karate kid miyagi, crossfit sandbag, lõuahaak mulgustamiseks kott.

Täispuhutav Mulgustamiseks Kotti 47.2 Tolline Lapsed Täiskasvanud Raske Poks Kott Karate Tava Kott Taekwondo Koolitus Veerus Laste Mänguasjad Poks

Bullet Punkte: 1.Lisatasu PVC: See, lapsed, mulgustamiseks kott on valmistatud kõrge kvaliteediga ja ökoloogiliselt sõbralik PVC plastikust, kerge ja vastupidav, ja see teeb haiget lapse knuckles.Ja see pakub paksenenud alt design, mis on kulumiskindla ja lihtne paisutada ja deflate, ja see saab voltida väike suurus ladustamiseks.

2.Vabastab Energia: lapsed täispuhutav mulgustamiseks kotti on üks parimaid stressi ja viha juhtimise mänguasjad ümber, teie laps saab ohutult vabastada kõik oma pent up energiat.Kõik samas üha harjutus, vähendades ekraan-kellaaeg ja hoone oma käe-silma koostöö!

3.Kvaliteet Inflatables On: täispuhutavad mänguasjad on valmistatud tugevdatud õmblused ja unikaalne topelt-lukustus õhu klapp, mis hoiab õhu kauemaks, nii et need täispuhutavad mänguasjad võivad alati minna teise vooru!

4.Lihtne Setup: samal Ajal kui teised kaalutud mulgustus kotid-lapsed on mitu õhu-ventiilid, meie kasutaja-sõbralik poiss mulgustamiseks kott on ehitatud vaid 1 lihtne klapp.Pärast inflatsiooni, lisa lihtsalt vett seisma, julgeoleku-ja bounce-back action, ja sinu väike on valmis võitlema!

5.Väike Vihje: Täispuhutavad tooted, siis loomulikult lekib.On soovitatav, et paisutavad mulgustamiseks kott 1-2 korda nädalas. 100% kvaliteedi test viiakse läbi enne saatmist.

Tehnilised andmed:

Nimi: Laste Täispuhutavad Mulgustamiseks Kott

Materjal: 6P, PVC-materjal

Kõrgus: umbes 1,25 m/49.21 aastal

Toimumiskoht: sise-ja välistingimustes

Eelised: paksune PVC, paksus, vastupidav ja tugev, hea vastupidavuse

Pakkeleht:

Täispuhutav Mulgustamiseks Kott*1

  • Tüüp: Sandbag Kategooria
  • Mudeli Number: -
  • Vanus: >6 Aastat
  • Päritolu: CN(Päritolu)
Kavas 68
2020-12-19
5/5
Three good
Olge esimene, kes arvustuse kirjutab!

Seotud tooted

Trendid.