10TK SC1204 Karbiid Lisab Kompensatsiooniseadmetes jaoks CNMG120404/08/12,75 Kraadi Kompensatsiooniseadmetes jaoks MCLNR/MCBNR/MCKNR/MCSNR Keerates Tööriista Omanik,varuosa,

w273

Uus toode

€14.03 €7.43

Märksõnad: omanik treipingi mdjnr 3232, cnmg120408, kompensatsiooniseadmetes jaoks paigalda, mcmnn, cnmg120404, cnmg, cnc lisa, cnmg 120404, cnmg omanik, tööriista omanik er32.

Kallis sõber, Tere tulemast minu poodi.Kui sa ei leia , teil on vaja, palun ütle mulle, Tasuta Shipping 10TK SC1204 Karbiid Lisab Kompensatsiooniseadmetes jaoks CNMG120404/08/12,75 Kraadi Kompensatsiooniseadmetes jaoks MCLNR/MCBNR/MCKNR/MCSNR Keerates Tööriista Omanik,varuosa,

Pakendis: 10tk SC1204

Ostjad peavad (loe :1 tootevalikusse voolu maht, aeg-ajalt välja müüdud , nii et enne kui otsustada osta see laps , palun võtke ühendust omanikuga, et vaadata, kas seal on stock.Üldine olukord on out of stock, kui katki ma viivitamatult teavitama kauba saab valida tagasimaksmise või muude kaupade , vaid ka selleks, et küsida, selgelt parem, on vaba viivitada oma hädaabi.

Tervitab teid pakkumise eeldus kahtlust, olgem nõus arusaamist toote ise või teistes küsimustes .On tekitanud tarbetuid probleeme -tasuta .

3 .Meie kõik tooted on toetatud TenPay , sub - sub - kvaliteedi üks hind , hind, lõplik hind , osta üksikuid punkte ei nõustu allahindlusega !

Ostjad pöörama tähelepanu :Enne ostjad pildistatud kaupade , palun mõelge hoolikalt läbi , austades teineteise töö tulemusi ning vältida pildistatud ei osta !

4 : kõik makse-ja kohaletoimetamise, me kohe saadetakse pärast taotluse saamist oma raha !

5 : Palun pildistatud pärast kaup , ja võtma initsiatiivi, et võtke mind nii kiiresti kui raha !

Nõuab, et ostja on kauba kätte saanud, ei ole mingit probleemi aktsepteerimise kaupade tingimustes , niipea kui võimalik kinnitada kättesaamise 1-2 päeva jooksul , kui on probleeme aega, saate sellest kohe Hao ravi, ei ole kauba vastuvõtmiseks 1-2 päeva jooksul kinnitada ega kontakti omanik .Ostja sai kauba saab lugeda pädevaks .See oli siis saanud poepidaja ütles, varuosade või kaubad , pood ei vastuta !Palun ostjad teavad !

7 Meie kõigi toodete, enne kui need antud on rangelt testitud , täiesti tagama kauba puutumatuse.Ostjad saavad kauba tuleks vaadelda ees cargo shipping company töötaja , kui on kahju , las töötajad välja antud "kahjustatud kaup tõend" , ja siis tagasi, et kauba shipping company , ma poest asendamine.Kui logite kahjustatud kauba pärast põhjenduste asendamise , tagasi, restoran ei tagastata.Aitäh ! ! !

8 soovitatav "TenPay" Makse , saate otse mängida raha minu kontol eespool nimetatud , palun võtke minuga ühendust enne maksmist , ma laev 24 tunni jooksul .

Pärast ostu :

Kui olete rahul meie teenust , siis palun andke mulle kiitust ^ ^ , juhul, kui ei ole rahul , palun teatama omanikule, et anda teile õigel ajal , ei anna kommentaare või halb ei ole mingit kontakti puhul on hindamine, samas teevad oma probleemi ja ei oleks võimalik lahendada, ning ma annan teile omanik läbirääkimisi rahuldavat vastust .

  • Kasutamine: Välise Toite Tööriist
  • Kate: NO
  • Vee karedus: 40-47
  • Mudeli Number: SC1204
  • Brändi Nimi: KAVTECNC VAHENDID
  • Päritolu: CN(Päritolu)
  • Materjal: Kõva Sulam
  • Nimi: karbiid kompensatsiooniseadmetes
  • Mudel: SC1204

Seotud tooted

Trendid.