Kauss Roosid Õli Washeable Korduvkasutatavad Suu Mask Puuvill Anti Tolmu Pool Nägu Suu Mask Mehed Naised Tolmukindel, Millel On Reguleeritav

w631

Uus toode

€10.66 €3.31

Märksõnad: 36led, must ja punane kauss, 3d kauss, 3d hotend, 3d voodi komplekt, must ümmargune kauss, suur kauss, 3d korrusel vannituba, 360 pro usb, 3cm elastne.

Materjal--Suu Mask On Valmistatud 100% Polüester Materjalist Ja Seda Saab Kasutada Aastaringselt.Hubane Ja Hingav Materjal ei Hõõruda Oma Nägu Ja Seda On Lihtne Kanda, Ilma et see Põhjustaks Ebamugavusi.

Disain--Varustatud kahe aktiivsöe filtrite töö vahetatavate 5-kihi kaitse ja M-kujuline nina klipp.Kui soovite, et kaitsta oma perekonna tervise ja saada kiitust oma sõbrad samuti, ma ei usu, et sa ei jäta seda.

Suurus--On Kaks Suurust Lastele Ja Täiskasvanutele.Suu Mask On Piisavalt Lai, Et Katta Oma Nina, Suu Ja Nägu, Mis Pakub Sulle Täiuslik Kaitse.

Korda-kehtib kõigile, sõltumata vanusest, soost või rassist, aga ka kogu aasta vältel.Isegi oma elu, see ei saa mõjutada oma töö või oma igapäevast elu.See on vajadus igapäevaelus.

Funktsioon-- tolmu mask on omadused, anti-tolmu, külglibisemise-bakterid, anti-sõiduki heitgaaside jne.mida me ei näe ja lõhn, mis kahjustavad keha ja kahjulike õhu osakesed.Midagi, meil peab olema meie elu.See on hea, sa seda kanda mask igal ajal.Ilus harjumused võivad parandada oma välimust.

  • Kaitse klass: PUUDUB
  • Muster Tüüp: Prindi
  • Sugu: NAISED
  • Päritolu: Mandri-Hiina
  • Ohutus standard: PUUDUB
  • Materjal: Polüester

Seotud tooted

Trendid.